Με την ευχή το νέο έτος να αποδειχθεί εξίσου παραγωγικό για τους εργαζομένους και τη δημοτική αρχή και η χρονιά να μας βρει απαλλαγμένους από τον εφιάλτη της πανδημίας, ο Δήμαρχος Δυτικής Λέσβου Ταξιάρχης Βέρρος, έκοψε σήμερα την πρωτοχρονιάτικη πίτα του Δήμου.
Για λόγους προστασίας από τον Covid-19, η κοπή έγινε σε δύο φάσεις, σε κάθε ένα από τα κεντρικά κτήρια του Δήμου στην Καλλονή, παρουσία των εργαζομένων και των στελεχών της δημοτικής αρχής. Την τελετή ευλόγησε ο πατέρας Παναγιώτης Ιωακείμ.
Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του ο Δήμος Δυτικής Λέσβου
![Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του ο Δήμος Δυτικής Λέσβου](https://cdn.aeolos.tv/2022/01/271236037-728305575223329-5948155480239804207-n.jpg)