Με μια μεγάλη εντυπωσιακή εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης ολοκλήρωσε την φετινή χρονιά ο Αθλητικός Σύλλογος Ταε Κβο Ντο Μυτιλήνης .
Στην επίδειξη του συλλόγου συμμετείχαν όλοι οι αθλητές από όλες τις κατηγορίες παρουσιάζοντας στο κοινό ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα με αγωνιστικό τεχνικό και χορευτικό Ταε Κβο Ντο ενώ τα νούμερα με τις θραύσεις ξύλων πραγματικά εντυπωσίασαν.