Ορκίστηκε σήμερα Τρίτη 11 Ιουνίου ενώπιον του Δημάρχου Μυτιλήνης Παναγιώτη Χριστόφα, η Δημοτική Σύμβουλος Μαρία Παπουτσάνη – Λιόλιου της παράταξης «Νέα Δράση – Νέος Δήμος» με επικεφαλής τον Πανάγο Κουφέλο, από την Δημοτική Ενότητα Πλωμαρίου. Η Μαρία Παπουτσάνη παίρνει τη θέση του Δημήτρη Βαρβαγιάννη στο Δημοτικό Συμβούλιο αφού ο ίδιος κηρύχθηκε έκπτωτος με απόφαση της Αποκεντρωμένης Διοίκησης λόγω οφειλών στη ΔΕΥΑΛ.
Μαρία Παπουτσάνη στη θέση Βαρβαγιάννη στο Δημοτικό Συμβούλιο Μυτιλήνης
![Μαρία Παπουτσάνη στη θέση Βαρβαγιάννη στο Δημοτικό Συμβούλιο Μυτιλήνης](https://cdn.aeolos.tv/2024/06/orkomosia-dimotikis-symvoyloy-2.jpg)