Τα δέκα χρόνια ζωής και συνεχούς προσφοράς στον χώρο συμπληρώνει ο Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου Λέσβου ο οποίος μάλιστα έδωσε το παρών στην εκλόγο-απολογιστική γενική συνέλευση και στις αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέα διοίκησης που έγινε στην Κατερίνη ,με τον Λάμπρο Ανδριόπουλο να επανεκλέγεται για τα επόμενα 4 χρόνια στην πανελλήνια ένωση προπονητών.
10 χρόνια ζωής συμπληρώνει ο σύνδεσμος προπονητών ποδοσφαίρου Λέσβου και το γιορτάζει με εκδηλώσεις
![10 χρόνια ζωής συμπληρώνει ο σύνδεσμος προπονητών ποδοσφαίρου Λέσβου και το γιορτάζει με εκδηλώσεις](https://cdn.aeolos.tv/2024/06/eyaggelos-spanos-e1717691566949.jpg)