Συγκροτήθηκε σε σώμα το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Εργαζομένων στο Νοσοκομείο Μυτιλήνης -που προέκυψε από τις εκλογές που έγιναν στις 31 Μαϊου- με νέο Πρόεδρο τον Στρατή Κλεάνθη. Αναλυτικά η σύνδεση του νέου Δ.Σ. έχει ως εξής: ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Στρατής Κλεάνθης ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Νίκος Πετράς ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Θανάσης Ψούνος ΤΑΜΙΑΣ: Νίκη Περιστέρη ΜΕΛΗ: Ξενοφών Αυγερινός Στρατής Σαμαράς Έμη Μαρωλιά
Νέος Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων στο Βοστάνειο ο Στρατής Κλεάνθης
![Νέος Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων στο Βοστάνειο ο Στρατής Κλεάνθης](https://cdn.aeolos.tv/2024/06/kleanthis-e1717671967112.jpeg)