Λίγες μόλις ημέρες πριν τις κάλπες της 9ης Ιουνίου ο Πρόεδρος της ΔΕΕΠ Λέσβου της ΝΔ Προκόπης Τζιμής , ο Συντονιστής της Ν.Ε ΣΥΡΙΖΑ Δημήτρης Μοιρασγεντής και ο εκπρόσωπος της Νομαρχιακής Επιτροπής του ΠΑΣΟΚ Γιώργος Γιαννουλέλλης στην εκπομπή «Επίκεντρο» διασταύρωσαν τα ξίφη τους σε μια ζωηρή συζήτηση όπου τέθηκαν θέματα της επικαιρότητας, ενώ οι τόνοι ανέβηκαν όταν η συζήτηση έφθασε στο μεταναστευτικό αλλά και τη Συμφωνία των Πρεσπών.
Επίκεντρο: Διασταύρωσαν τα ξίφη τους πριν τις Ευρωεκλογές Πρ. Τζιμής Δημ. Μοιρασγεντής και Γ. Γιαννουλέλλης
![Επίκεντρο: Διασταύρωσαν τα ξίφη τους πριν τις Ευρωεκλογές Πρ. Τζιμής Δημ. Μοιρασγεντής και Γ. Γιαννουλέλλης](https://cdn.aeolos.tv/2024/06/af15d353-c2bf-4182-957a-c0cf65520866.jpg)