Τη Μυτιληνιά αθλήτρια του τμήματος κωπηλασίας του ΝΟΜ Μιλένα Κοντού για την πρόκριση της στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι στο διπλό σκιφ Ελ βαρών των γυναικών μαζί με την συναθλήτρια της Ζωή Φίτσιου συνεχάρη ο Περιφερειάρχης Κώστας Μουτζούρης
Τη Μυτιληνιά αθλήτρια του τμήματος κωπηλασίας του ΝΟΜ Μιλένα Κοντού για την πρόκριση της στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι στο διπλό σκιφ Ελ βαρών των γυναικών μαζί με την συναθλήτρια της Ζωή Φίτσιου συνεχάρη ο Περιφερειάρχης Κώστας Μουτζούρης