Στην Καλλονή για δεύτερη χρονιά φέτος πραγματοποιήθηκε η Γιορτή των Ευχών στην Καλλονή ανήμερα της Ζωοδόχου Πηγής με μεγάλη προσέλευση κόσμου όπου απόλαυσε μουσική και κεράσματα.
Μουσική και σουβλάκια για την ημέρα των ευχών
![Μουσική και σουβλάκια για την ημέρα των ευχών](https://cdn.aeolos.tv/2024/05/imera-eychon-e1715356710724.jpg)
Στην Καλλονή για δεύτερη χρονιά φέτος πραγματοποιήθηκε η Γιορτή των Ευχών στην Καλλονή ανήμερα της Ζωοδόχου Πηγής με μεγάλη προσέλευση κόσμου όπου απόλαυσε μουσική και κεράσματα.