Στον στίβο το αγωνιστικό του πρόγραμμα με την έναρξη των διασυλλογικών πρωταθλημάτων τροποποίησε ο ΣΕΓΑΣ ο οποίος άρχισε την αγωνιστική του δράση από τη Λήμνο και τους αγώνες αγοριών κοριτσιών που έγιναν την προηγούμενη Κυριακή. Μέσα στις διοργανώσεις του καλοκαιριού συμπεριλαμβάνεται και η Αθλητική Πολιτιστική Συνάντηση νέων Βορείου Αιγαίου
Γεμάτο δράση από τα διασυλλογικά πρωταθλήματα το καλεντάρι του ΣΕΓΑΣ
![Γεμάτο δράση από τα διασυλλογικά πρωταθλήματα το καλεντάρι του ΣΕΓΑΣ](https://cdn.aeolos.tv/2024/04/athlitika-stivos-e1712768041859.jpg)