Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα της Β’ φάσης του 36ου Διαγωνισμού Πληροφορικής. Το εισιτήριο για την Γ’ φάση του διαγωνισμού έλαβαν φέτος και οι 9 μαθητές της Σχολής «Πλάτωνος» οι οποίοι είχαν προκριθεί. Ο ιδιοκτήτης της σχολής «Πλάτωνος» Στρατής Πλάτων συγχαίρει τους μαθητές για τις επιδόσεις τους παρά τη δυσκολία των θεμάτων.
Εννέα μαθητές της Λέσβου στη Γ’ φάση του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής
![Εννέα μαθητές της Λέσβου στη Γ’ φάση του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής](https://cdn.aeolos.tv/2024/04/palton-e1712760177570.jpg)