Μετά τον Αιγέα και ο Ηρακλής Ατσικής έκανε το νταμπλ στην Λήμνο αφού αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 στον δεύτερο τελικό του κυπέλλου που έγινε στην Μύρινα με τον ΑΟ Κάσπακα και συνάμα με το 2-1 στον πρώτο αγώνα στέφθηκε κυπελλούχος. Ο Ηρακλής θα αντιμετωπίσει τον Αιγέα σε ημερομηνία που θα ορισθεί να παίξουν οι δύο αντίπαλοι στον μεγάλο τελικό στον νομό για την ανάδειξη του φετινού υπέρ-κυπελλούχου.
Νταμπλούχος ο Ηρακλής Ατσικής που αναμένει τον Αιγέα
![Νταμπλούχος ο Ηρακλής Ατσικής που αναμένει τον Αιγέα](https://cdn.aeolos.tv/2024/04/athlitika-limnos-e1712677333667.jpg)