Το ντέρμπι Καλλονή Καραβαγγέλης κυριαρχεί στο πρόγραμμα του βορείου ομίλου στην Β’ κατηγορία η οποία συνεχίζεται το Σάββατο στους δύο ομίλους. Στην Λήμνο το Σάββατο πραγματοποιείται ο Α’ τελικός του κυπέλλου μεταξύ Ηρακλή -ΑΟ Κάσπακα με το ενδιαφέρον να είναι μεγάλο ενώ στο πρωτάθλημα των γυναικών αναβλήθηκε ο αγώνας της Σαπφούς με την Αγία Παρασκευή και θα γίνει την ερχόμενη Τετάρτη.
Ξεχωρίζει το Καλλονή – Καραβαγγέλης στον Βόρειο όμιλο της Β’ κατηγορίας
![Ξεχωρίζει το Καλλονή – Καραβαγγέλης στον Βόρειο όμιλο της Β’ κατηγορίας](https://cdn.aeolos.tv/2024/03/athlitika-v-katigoria-1-e1710522119803.jpg)