Συνεχίζονται τα μαθήματα παραδοσιακού αργαλειού από τον Λαογραφικό Σύλλογο Παπάδου Γέρας κάθε Σάββατο στις 5 το απόγευμα πίσω από το αγροτικό ιατρείο Παπάδου στο Κιόσκι.
Λαογραφικός Σύλλογος Παπάδου: Συνεχίζονται τα μαθήματα αργαλειού
![Λαογραφικός Σύλλογος Παπάδου: Συνεχίζονται τα μαθήματα αργαλειού](https://cdn.aeolos.tv/2024/03/430640557-1116820959447531-434988311097018148-n.jpg)
Συνεχίζονται τα μαθήματα παραδοσιακού αργαλειού από τον Λαογραφικό Σύλλογο Παπάδου Γέρας κάθε Σάββατο στις 5 το απόγευμα πίσω από το αγροτικό ιατρείο Παπάδου στο Κιόσκι.