Εκδήλωση με θέμα «Ένας Χαρταετός για την Παλαιστίνη» προγραμματίζει, στην περιοχή «Φυκιότρυπα», την Καθαρά Δευτέρα, 18 Μαρτίου στις 10 το πρωί, η Επιτροπή Ειρήνης Λέσβου.
«Ένας Χαρταετός για την Παλαιστίνη» εκδήλωση από την Επιτροπή Ειρήνης Λέσβου
![«Ένας Χαρταετός για την Παλαιστίνη» εκδήλωση από την Επιτροπή Ειρήνης Λέσβου](https://cdn.aeolos.tv/2024/03/kites-1024x576-1.jpg)
Εκδήλωση με θέμα «Ένας Χαρταετός για την Παλαιστίνη» προγραμματίζει, στην περιοχή «Φυκιότρυπα», την Καθαρά Δευτέρα, 18 Μαρτίου στις 10 το πρωί, η Επιτροπή Ειρήνης Λέσβου.