Στο Μπάσκετ Παπάδος Αρισβαίος και Αθλητική Λέσχη προχώρησαν με νίκες στο πρωτάθλημα των ανδρών χωρίς να αλλάξει η μεταξύ τους απόσταση. Στον Στίβο και στο βαλκανικό πρωτάθλημα που έγινε στην Αττάλεια της Τουρκίας η αθλήτρια της Αθλοκίνησης Μαρία Ζουμπαδέλλη που συμμετείχε με την εθνική μας ομάδα κατέκτησε την 7η θέση κάνοντας νέα ατομική επίδοση.
Μπάσκετ: Νίκες με μεγάλα σκορ για τους πρωτοπόρους
![Μπάσκετ: Νίκες με μεγάλα σκορ για τους πρωτοπόρους](https://cdn.aeolos.tv/2024/03/athlitika-mpasket-e1710352422917.jpg)