Αετός και Αιγέας ήταν οι κερδισμένοι των Play Offs της 3ης αγωνιστικής της Α κατηγορίας στα παιχνίδια που διεξήχθησαν την Τετάρτη. Η ομάδα του Πλωμαρίου εκμεταλλεύτηκε το ρεπό που είχε ο Διαγόρας νικώντας στον Παπάδο 6-0 τον Αρίων Μήθυμνας μένοντας μόνος πρώτος. Στα Λουτρά ο Αετός σε ένα παιχνίδι το οποίο είχε αμφισβητούμενες φάσεις λύγισε τον Όλυμπο 1-0 ο οποίος στο τέλος του αγώνα εξέφρασε παράπονα για την διαιτησία
Ο Αετός τη νίκη ο Όλυμπος τα παράπονα
![Ο Αετός τη νίκη ο Όλυμπος τα παράπονα](https://cdn.aeolos.tv/2024/03/ulhtika-a-kathgoria-e1709748707220.jpg)