Ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Το Αϊβαλί της Λέσβου» κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, το Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024, στις 21:00, στο εστιατόριο «Τα θαλασσόξυλα» στη Σκάλα Μυστεγνών.
Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας για «Το Αϊβαλί της Λέσβου»
![Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας για «Το Αϊβαλί της Λέσβου»](https://cdn.aeolos.tv/2024/01/vasilopita-2024.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Το Αϊβαλί της Λέσβου» κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, το Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024, στις 21:00, στο εστιατόριο «Τα θαλασσόξυλα» στη Σκάλα Μυστεγνών.