Στην πρώτη θέση πέρασε προσωρινά ο Αιολικός Μυτιλήνης που νίκησε με 4-0 τον ΑΟ Βασιλικών εκμεταλλευόμενος την αναβολή του αγώνα του Οδ Ελύτη με τον Αετό Λουτρών Β΄ . Επίσης στις νίκες επέστρεψε η Δόξα που επικράτησε με 3-1 του ουραγού Αστέρα Ιππ. στην 12η αγωνιστική στην Β κατηγορία. Στον Βόρειο όμιλο δεν είχαμε αγωνιστική το Σαββατοκύριακο.
Στην κορυφή προσωρινά ο Αιολικός – Μεγάλη νίκη ο Παλλεσβιακός 4-1 τον Αστέρα Νίκης
![Στην κορυφή προσωρινά ο Αιολικός – Μεγάλη νίκη ο Παλλεσβιακός 4-1 τον Αστέρα Νίκης](https://cdn.aeolos.tv/2024/01/athlitika-v-katigoria-3-e1705945638462.jpg)