Αρκετές χειμερινές μεταγραφές πραγματοποιηθήκαν το τελευταίο διάστημα στην τοπική κατηγορία με ομάδες που ήθελαν περισσότερο ενίσχυση να το πράξουν. Ο Αετός ανακοίνωσε την ηχηρή μεταγραφή του Γιώργου Μανούσου τον οποίο ήθελαν και άλλες ομάδες στην δύναμη τους ενώ ο Διαγόρας ήρθε σε συμφωνία με τον επιθετικό Γιώργο Αλαγιάννη. Επίσης στον Αρίωνα Μηθ. Θα συνεχίσει ο Κύριλος Νικόλοφ.
«Τάραξε τα νερά» της Α’ κατηγορίας ο Αετός με την απόκτηση του Γιώργου Μανούσου
![«Τάραξε τα νερά» της Α’ κατηγορίας ο Αετός με την απόκτηση του Γιώργου Μανούσου](https://cdn.aeolos.tv/2024/01/athlitika-metagrafes-e1705425325101.jpg)