Εσπερίδα με θέμα την κυκλική οικονομία και πως μπορεί αυτή να αξιοποιηθεί σε συνεργασία των Δήμων του Πανεπιστημίου Αιγαίου και τοπικών επιχειρήσεων πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας 4 Δεκεμβρίου στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου παρουσία του Γενικού Γραμματέα Διαχείρισης Αποβλήτων κ. Μανώλη Γραφάκου.
Μ. Γραφάκος: Να ξαναφέρουμε στην παραγωγή προϊόντα που έχουν ανακτηθεί από την ανακύκλωση
![Μ. Γραφάκος: Να ξαναφέρουμε στην παραγωγή προϊόντα που έχουν ανακτηθεί από την ανακύκλωση](https://cdn.aeolos.tv/2023/12/grafakos.jpg)