Τον χρόνο να προετοιμαστούν για ένα δεκαπενθήμερο εν όψει των δύσκολων παιχνιδιών που ακολουθούν μετά τα δύο ρεπό στον όμιλο θα έχουν οι παίκτες του Αιολικού . Η ομάδα της Μυτιλήνης για τις δύο επόμενες αγωνιστικές θα παραμείνει στους 5 βαθμούς οπότε είναι επιτακτική ανάγκη η συγκομιδή βαθμών αλλά και η επάνοδος κάποιων παικτών που την χρονική αυτή στιγμή αντιμετωπίζουν προβλήματα τραυματισμών.
Ουσία και βαθμούς θέλει στα επόμενα παιχνίδια ο Αιολικός
![Ουσία και βαθμούς θέλει στα επόμενα παιχνίδια ο Αιολικός](https://cdn.aeolos.tv/2023/10/ailolikos.png)