Την μεταγραφή του Γιώργου Μανούσου μετά από μια πλούσια διαδρομή στο Ελληνικό πρωτάθλημα ανακοίνωσε η ΠΑΕ Αιολικός σκορπώντας περισσότερο ενθουσιασμό στις τάξης των φιλάθλων . Ο έμπειρος επιθετικός επιστρέφει στην ομάδα που αναδείχθηκε ευελπιστώντας να την βοηθήσει στην δύσκολη αυτή κατηγορία. Εν το μεταξύ με εκτός έδρας παιχνίδι στην Κοζάνη θα κάνει πρεμιέρα στο πρωτάθλημα η ομάδα στην κλήρωση που έγινε το απόγευμα.
Επέστρεψε μετά από 15 χρόνια ο Μανούσος στον Αιολικός
![Επέστρεψε μετά από 15 χρόνια ο Μανούσος στον Αιολικός](https://cdn.aeolos.tv/2023/09/stigmiotypo-othonis-2023-09-12-095719.png)