Η αυτοδιοικητική κίνηση, «Δημιουργική Ενότητα» για το δήμο Δυτικής Λέσβου με επικεφαλής τον Απόστολο Αλατζά, ανακοίνωσε το βράδυ της Τρίτης ως υποψήφιο σύμβουλο τον Παλαιολόγο Γεώργιο του Τιμολέων. Ο κ. Παλαιολόγος είναι καθηγητής του Πανεπιστημίου Διοίκησης & Τουριστικών Επιχειρήσεων, και συμβάλλει μαζί με άλλους στην ομάδα διαμόρφωσης προγράμματος της «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ» για το δήμο Δυτικής Λέσβου.
Ακόμη έναν υποψήφιο ανακοίνωσε ο Απόστολος Αλατζάς για τον Δήμο Δυτικής Λέσβου
![Ακόμη έναν υποψήφιο ανακοίνωσε ο Απόστολος Αλατζάς για τον Δήμο Δυτικής Λέσβου](https://cdn.aeolos.tv/2023/08/img-0064.jpeg)