Ο διοικητικός και οικονομικός απολογισμός εγκρίθηκε ομόφωνα από τα σωματεία στην γενική συνέλευση που πραγματοποίησε η ΕΠΣ Λέσβου .όμως οριακή χαρακτηρίζεται η παρουσία των ομάδων που είχαν δικαίωμα να ψηφίσουν. Επίσης στην διάρκεια της συνέλευσης οι παράγοντες έθεσαν προτάσεις για τις υποδομές καθώς και το ηλικιακό ζήτημα στα πρωταθλήματα.
Έντονος ο προβληματισμός των ομάδων στη γενική συνέλευση της ΕΠΣΛ
![Έντονος ο προβληματισμός των ομάδων στη γενική συνέλευση της ΕΠΣΛ](https://cdn.aeolos.tv/2023/08/stigmiotypo-othonis-2023-08-02-101937.png)