Την πρόθεσή του να διεκδικήσει την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου με όρεξη για δουλειά και διάθεση συνεργασίας, μακριά από κλίμα τοξικότητας και αντιπαλότητας, επανέλαβε σε συνέντευξη τύπου σήμερα στη Μυτιλήνη ο υποψήφιος Περιφερειάρχης με τη στήριξη της Νέας Δημοκρατίας, Αλκιβιάδης Στεφανής. Ο κ. Στεφανής έκανε γνωστό ότι τέλος της άλλης εβδομάδας θα είναι σε θέση ν’ ανακοινώσει ονόματα υποψηφίων αλλά και το όνομα του συνδυασμού του.
Αλκιβιάδης Στεφανής: «Θέλω να είμαι Περιφερειάρχης όλων των νησιωτών του Βορείου Αιγαίου»
![Αλκιβιάδης Στεφανής: «Θέλω να είμαι Περιφερειάρχης όλων των νησιωτών του Βορείου Αιγαίου»](https://cdn.aeolos.tv/2023/07/356802697-1053020635664468-7614839171886027244-n.jpg)