Προχωρά σιγά -σιγά ο σχεδιασμός των ομάδων του τοπικού αφού τον επόμενο μήνα οι ομάδες αναμένεται να ξεκινήσουν την προετοιμασία τους. Ο Δημήτρης Μπουρούς παραμένει στον Διαγόρα ,ο Όλυμπος ανακοίνωσε την απόκτηση του έμπειρου δυναμικού αμυντικού Νίκου Τριλιανού ο Αποστόλης Γρούβας συμφώνησε με τον Αρίων Μηθ. , ενώ φως σε διοικητικό επίπεδο φαίνεται πως υπάρχει στην Ανα/ση Γέρας η οποία ετοιμάζεται να εκλέξει νέα διοίκηση.
Μεταγραφές ανακοίνωσαν Φίλια-Αρίων Μήθυμνας- Όλυμπος
![Μεταγραφές ανακοίνωσαν Φίλια-Αρίων Μήθυμνας- Όλυμπος](https://cdn.aeolos.tv/2023/07/stigmiotypo-othonis-2023-07-12-120758.png)