Ο Σύλλογος κατοίκων συνοικιών Κουλμπάρας και Κιόσκι Μυτιλήνης «Το Κιρκινέτσι» ζωντανεύει για άλλη μια χρονιά το έθιμο των Κάψαλων, την Παρασκευή 23 Ιουνίου, στις 20:00 στο πάρκο Χατζηδήμου.
«Τ’ Αγιού Γιαννιού» και κάψαλα στο πάρκο Χατζηδήμου
![«Τ’ Αγιού Γιαννιού» και κάψαλα στο πάρκο Χατζηδήμου](https://cdn.aeolos.tv/2023/06/dsc-5742-scaled.jpg)
Ο Σύλλογος κατοίκων συνοικιών Κουλμπάρας και Κιόσκι Μυτιλήνης «Το Κιρκινέτσι» ζωντανεύει για άλλη μια χρονιά το έθιμο των Κάψαλων, την Παρασκευή 23 Ιουνίου, στις 20:00 στο πάρκο Χατζηδήμου.