H Αθλητική Λέσχη νίκησε τον Αίολο 45-37 κάνοντας το 1-0 στα μεταξύ τους παιχνίδια των τελικών. Σήμερα, Τετάρτη, οι δύο ομάδες θα παίξουν για δεύτερη φορά, με την Λέσχη να έχει το προβάδισμα.
Έκανε το 0-1 η Λέσχη στους αγώνες με τον Αίολο
![Έκανε το 0-1 η Λέσχη στους αγώνες με τον Αίολο](https://cdn.aeolos.tv/2023/05/stigmiotypo-othonis-2023-05-17-115801.png)
H Αθλητική Λέσχη νίκησε τον Αίολο 45-37 κάνοντας το 1-0 στα μεταξύ τους παιχνίδια των τελικών. Σήμερα, Τετάρτη, οι δύο ομάδες θα παίξουν για δεύτερη φορά, με την Λέσχη να έχει το προβάδισμα.