Άρχισε τη Δευτέρα στις εγκαταστάσεις του Olympico Fun Park στην Νεάπολη το 1οΠαλλεσβιακόFestival ποδοσφαίρου το οποίο αναμένεται να διαρκέσει δύο μήνες. Την Παρασκευή πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων ενώ λάμπρυναν με την παρουσία τους οι άλλοτε διεθνείς ποδοσφαιριστές Θόδωρος Παχατουρίδης και Ανέστης Αγρίτης καθώς και ο ορθοπεδικός γιατρός Βασίλης Καιλής οι οποίοι τιμήθηκαν απο τους διοργανωτές. Mεγάλος χορηγός αυτής της διοργάνωσης είναι ο Αίολος.
Άνοιξε τις πύλες του το 1ο Παλλεσβιακό Φεστιβάλ ποδοσφαίρου στο “Olympico”
![Άνοιξε τις πύλες του το 1ο Παλλεσβιακό Φεστιβάλ ποδοσφαίρου στο “Olympico”](https://cdn.aeolos.tv/2023/05/stigmiotypo-othonis-2023-05-17-115056.png)