Από τον Μάιο έως και τον Ιούλιο στο OLYMPICO FUN PARK στην Νεάπολη θα χτυπά η καρδιά του Λεσβιακού ποδοσφαίρου και όχι μόνο. Το 1ο φεστιβάλ ποδοσφαίρου είναι γεγονός και θα περιλαμβάνει πολλές και ποικίλες δράσεις με ποδοσφαιρικά τουρνουά. Στην κάμερα του Αίολος ο οποίος είναι ο μέγας χορηγός του φεστιβάλ ποδοσφαίρου μίλησαν οι διοργανωτές αναφερόμενοι στην σημασία που έχει η δράση αυτή καλώντας τον κόσμο να την παρακολουθήσει.
Έρχεται το Παλλεσβιακό Φεστιβάλ ποδοσφαίρου στο Olympico
![Έρχεται το Παλλεσβιακό Φεστιβάλ ποδοσφαίρου στο Olympico](https://cdn.aeolos.tv/2023/04/stigmiotypo-othonis-2023-04-26-132032.png)