Με αρκετές αλλαγές στην σύνθεση του και χωρίς να δυσκολευτεί ο Αιολικός νίκησε το απόγευμα της Τετάρτης με σκορ 6-1 την Φίλια εξασφαλίζοντας την πρόκριση στο τελικό του κυπέλλου Λέσβου. Απομένει πλέον να γίνει γνωστή και η δεύτερη ομάδα η οποία θα προκύψει απο το ζευγάρι Αετός -Όλυμπος παιχνίδι που θα γίνει την Κυριακή στα Λουτρά.
Αιολικός-Φίλια 6-1 Πήρε την πρόκριση στον τελικό με πολλές “ρεζέρβες”
![Αιολικός-Φίλια 6-1 Πήρε την πρόκριση στον τελικό με πολλές “ρεζέρβες”](https://cdn.aeolos.tv/2023/03/stigmiotypo-othonis-2023-03-30-100737.png)