Ο Ιατρικός Σύλλογος Λέσβου , συμμετέχει κι αυτός στις κινητοποιήσεις της Τετάρτης 8/03/2023 και στο εθνικό πένθος και προτρέπει τους συναδέλφους γιατρούς, να συμμετέχουν μαζικά.
Συμμετοχή του Ιατρικού Συλλόγου στην Απεργία της 8ης Μαρτίου
![Συμμετοχή του Ιατρικού Συλλόγου στην Απεργία της 8ης Μαρτίου](https://cdn.aeolos.tv/2023/03/iatrikos-syllogos-lesvoy-e1649930979684.jpg)
Ο Ιατρικός Σύλλογος Λέσβου , συμμετέχει κι αυτός στις κινητοποιήσεις της Τετάρτης 8/03/2023 και στο εθνικό πένθος και προτρέπει τους συναδέλφους γιατρούς, να συμμετέχουν μαζικά.