Συνεργεία της Περιφέρειας μετέβησαν σήμερα στην περιοχή της Αγίας Κυριακής και καθάρισαν τον περιβάλλοντα χώρο του Αρχαίου Θεάτρου Μυτιλήνης από όγκους μπάζα και σκουπίδια. Ο Περιφερειάρχης Κώστας Μουτζούρης πήρε την πρωτοβουλία να παρέμβει ώστε να δοθεί άμεσα τέλος στην άθλια εικόνα μπροστά από το αρχαίο θέατρο της Μυτιλήνης .
Με παρέμβαση του Περιφερειάρχη απομακρύνθηκαν τα μπάζα από το Αρχαίο θέατρο
![Με παρέμβαση του Περιφερειάρχη απομακρύνθηκαν τα μπάζα από το Αρχαίο θέατρο](https://cdn.aeolos.tv/2023/02/mpaza-e1676561344154.png)