![](https://cdn.aeolos.tv/2021/10/245289981_178672731111089_4226766033102291781_n.jpg)
Σειρά επαφών με τοπικούς φορείς έχει από το πρωί σήμερα η Πρόεδρος του “Ελλάδα 2021” Γιάννα Αγγελοπούλου – Δασκαλάκη. Η κα. Δασκαλάκη συναντήθηκε με το Δήμαρχο Μυτιλήνης Στρατή Κύτελη στις 12 το μεσημέρι και ακολούθως με τον Περιφερειάρχη Κώστα Μουτζούρη.
![](https://cdn.aeolos.tv/2021/10/245075336_3105099643092644_1305463064525221924_n-1.jpg)
Αυτή την ώρα (13.00) στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου θα έχει ευρεία σύσκεψη με εκπροσώπους τοπικών φορέων , παραγωγικούς φορείς, συλλόγους .