Καλύπτονται σταδιακά οι θέσεις του ανεμβολίαστου προσωπικού του Νοσοκομείου που τέθηκαν σε αναστολή από την 1η Σεπτεμβρίου. Αυτό ανέφερε μιλώντας στον «Αίολο» ο Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων κ. Στρατής Κλεάνθης. Ο ίδιος αναφέρεται και στο μέτρο της αναστολής αδειών του υγειονομικού προσωπικού τονίζοντας ότι θα πρέπει να μην ισχύσει ειδικά για τη Λέσβο.
Ο Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων του Βοστάνειου μιλάει για την κάλυψη των θέσεων των αναστολών
![Ο Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων του Βοστάνειου μιλάει για την κάλυψη των θέσεων των αναστολών](https://cdn.aeolos.tv/2021/10/Στιγμιότυπο-2021-10-08-12.45.00.png)