Παραμονές εορτών και με τον καιρό να έχει χειμωνιάσει για τα καλά, ξεκίνησε η προετοιμασία για το έργο ανάπλασης της προκυμαίας της Μυτιλήνης, από το ύψος του ξενοδοχείου Blue Sea μέχρι τις καφετέριες, η άκρη του δρόμου -από το Σάββατο- έχει κλείσει με λαμαρίνες. Ta έργα δεν έχουν ξεκινήσει – καθώς ο καιρός είναι βροχερός- όμως ο χώρος όπου στάθμευαν αυτοκίνητα έχει αποκλειστεί. Το Λιμενικό Ταμείο δεν έχει εκδώσει ακόμη απόφαση για την ελεύθερη στάθμευση στο πάρκινγκ στο χώρο του λιμανιού.
Τέλος η στάθμευση στην προκυμαία | Έκλεισε από το Σάββατο από Blue Sea μέχρι τις καφετέριες
![Τέλος η στάθμευση στην προκυμαία | Έκλεισε από το Σάββατο από Blue Sea μέχρι τις καφετέριες](https://cdn.aeolos.tv/2022/11/315533748-1464119767449434-4405881763146269346-n.jpg)