Σε θέση ευθύνης στην κομματική οργάνωση της ΝΔ τοποθετήθηκε ο Διοικητής του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας στην Αγιάσο, Δημήτρης Παραδέλλης , αφού αναλαμβάνει υπεύθυνος Τοπικής Αυτοδιοίκησης και Κρίσεων για το Βόρειο Αιγαίο.
Ο Δημήτρης Παραδέλλης ως έμπειρο τοπικό κομματικό στέλεχος, καλείται ν´ αναλάβει ένα κρίσιμο πόστο ενόψει των αυτοδιοικητικών εκλογών.
Υπεύθυνος Τοπικής Αυτοδιοίκησης της ΝΔ στο Βόρειο Αιγαίο ο Δημητρης Παραδέλλης
![Υπεύθυνος Τοπικής Αυτοδιοίκησης της ΝΔ στο Βόρειο Αιγαίο ο Δημητρης Παραδέλλης](https://cdn.aeolos.tv/2022/10/6fc33621-179b-4f49-8e14-1b73fa93ffe5.jpeg)