Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ από την Πολιτική Προστασία του Δήμου Δυτικής Λέσβου θα βρίσκεται την Πέμπτη 13/10/2022 στο Αγροτικό Ιατρείο στα Παράκοιλα για να πραγματοποιήσει προληπτικούς ελέγχους για τον Covid-19.
Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ στα Παράκοιλα
![Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ στα Παράκοιλα](https://cdn.aeolos.tv/2021/11/koronoios.jpg)
Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ από την Πολιτική Προστασία του Δήμου Δυτικής Λέσβου θα βρίσκεται την Πέμπτη 13/10/2022 στο Αγροτικό Ιατρείο στα Παράκοιλα για να πραγματοποιήσει προληπτικούς ελέγχους για τον Covid-19.