Έργα αναβάθμισης της Ψυχιατρικής κλινικής του Νοσοκομείου Μυτιλήνης προωθεί η διοίκηση του ιδρύματος. Το θέμα κυριάρχησε σε συνάντηση που είχε ο Διοικητής κ. Γιώργος Καμπούρης με τον Υπουργό Υγείας κ. Θάνο Πλεύρη παρουσία του Αντιπροέδρου της βουλής Χαράλαμπου Αθανασίου. Στόχος είναι όπως δηλώνει ο κ. Καμπούρης ν’ αναβαθμιστούν συνολικά οι υπηρεσίες του Βοστάνειου ούτως ώστε να καλύπτει τις ανάγκες των πολιτών και να μη χρειάζεται να ταξιδεύουν στην Αθήνα για θέματα υγείας.
Γ. Καμπούρης: Χρηματοδότηση για την αναβάθμιση της ψυχιατρικής
![Γ. Καμπούρης: Χρηματοδότηση για την αναβάθμιση της ψυχιατρικής](https://cdn.aeolos.tv/2022/05/kampouris.jpg)