Μουσικό σχολείο: Επέστρεψε από το Στρασβούργο και ετοιμάζεται για CERN
Στο Στρασβούργο ταξίδεψαν στις 9 Νοεμβρίου μαθητές και μαθήτριες του Μουσικού σχολείου Μυτιλήνης συμμετέχοντας στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα «Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου», προκειμένου να συμμετέχουν στο Euroscola που πραγματοποιήθηκε στο χώρο του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου. Στόχος τώρα είναι η συγκέντρωση των χρημάτων που απαιτούνται προκειμένου να καταφέρουν, να επισκεφθούν το Κέντρο Πυρηνικής Έρευνας CERN, αποτελεί το … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μουσικό σχολείο: Επέστρεψε από το Στρασβούργο και ετοιμάζεται για CERN.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί