Αναστασία Αντωνέλλη | Περιφερειακή Σύμβουλος «Άλμα Ανάπτυξης»
Στην τελική ευθεία πριν τον β’ γύρο των εκλογών η Αντιπεριφερειάρχης Αναστασία Αντωνέλλη μιλάει για την υποψηφιότητα Μουτζούρη και σχολιάζει την αντιπαράθεση σε υψηλούς τόνους μεταξύ των δυο υποψηφίων ενώ απαντά και στις κατηγορίες για ακροδεξιούς ψηφοδέλτιο Μουτζούρη, καθώς και για το μεταναστευτικό.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί